Skúšky

IELTS Test & Registration center Košice

b&c language school je oficiálnym IELTS SKÚŠKOVÝM A REGISTRAČNÝM CENTROM pre British Council v Košiciach a jediným centrom na východnom Slovensku. Skúšky, ale aj prípravné kurzy na skúšky IELTS, Cambridge skúšky a detské YLE skúšky sa konajú v našom b&c Skúškovom, registračnom a prípravnom centre v Košiciach.

Skúškové a registračné centrum v Košiciach Vám ponúka:

Skúšky:

Jedinečnosť a profesionalita

IELTS a Cambridge skúšky sú administrované British Council, čo je britská medzinárodná organizácia pôsobiaca vo viac než 100 krajinách. Na Slovensku IELTS skúšky organizuje výhradne British Council a jeho oficiálne skúškové centrá v Bratislave, Trnave a b&c v Košiciach. Skúšky sú vedené kvalifikovaným personálom a certifikovanými skúšajúcimi.

Rýchla a jednoduchá registrácia

V b&c je REGISTRÁCIA na skúšku rýchla a jednoduchá. Vybavíme za Vás celý registračný proces. Stačí vyplniť krátku PRIHLÁŠKU (v slovenskom jazyku) a zaslať ju na exam@bcskola.sk. Prihlášku môžete vyplniť jednoducho a rýchlo na počítači alebo ju môžete vytlačiť, vpísať informácie ručne a zaslať ju ako foto alebo sken emailom.
Ak sa rozhodnete pre online registračný proces (v anglickom jazyku) pozostávajúci z niekoľkých častí a nestihnete registráciu v časovom limite, prípadne budete potrebovať poradiť, kontaktujte nás na exam@bcskola.sk / 0905855720 / Viber / Messenger, ochotne Vám pomôžeme.

Dostupnosť skúšky bez dlhého cestovania

Už nemusíte cestovať ďaleko od domova. Všetky skúšky môžete absolvovať v oficiálnom b&c Skúškovom a registračnom centre v Košiciach. Nachádzame sa v samotnom centre mesta (v Hoteli Centrum, ktorý je naproti Auparku) s tou najlepšou autobusovou, električkovou a vlakovou dostupnosťou. Parkovanie je taktiež bezproblémové.

Bohatý výber termínov skúšok v KOŠICIACH

V Košiciach organizujeme každoročne niekoľko najobľúbenejších IELTS skúšok a tiež Cambridge skúšky YLE, KET, PET, PET for Schools, FCE, FCE for Schools a CAE skúšky, takže si z ponuky TERMÍNOV skúšok určite vyberiete Vám vyhovujúci termím.