AKTUÁLNA PONUKA KURZOV / CENNÍK 

b&c prípravné kurzy na skúškyPREČO SA PRIPRAVIŤ NA SKÚŠKU V b&c? 

VIEME, ČO POTREBUJETE
Naši lektori majú 
dlhoročné skúsenosti s prípravou na skúšky a preto presne vedia, čo potrebujete, aby ste uspeli a získali potrebný počet bodov. Ak nepotrebujete absolvovať celý kurz, pripravíme Vás v individuálnom kurze len napr. na writing, či reading. Dodržiavanie časových limitov, praktizovanie jednotlivých častí skúšky, konzultácie, feedback k testom a praktické odporúčania, ako sa vyvarovať chýb a zvládnuť každú časť skúšky (listening, reading, writing, speaking). To všetko a ešte viac je náplňou našich prípravných kurzov. 

VIEME TO OD VÁS
Pozitívny feedback priamo od Vás! To, že b&c prípravný kurz bol užitočný a pomohol v deň skúšky, aj keď možno niektorí aj váhali, či ho vôbec potrebujú, nás nesmierne teší. A keď sa dostavíte na skúšku sebavedomejší a istejší, tak vieme, že robíme dobrú prácu. Svedčia o tom aj skvelé výsledky našich študentov dosiahnuté na skúškach.

BUDETE SA CÍTIŤ, AKO DOMA
Oboznámite sa s priestormi našej jazykovej školy a spoznáte priestory b&c Skúškového a registračného centra, takto budete vedieť, kde skúšky prebiehajú. Viete, kam prísť a ako sa k nám dostať, aby ste nemuseli zbytočne skoro vstávať v deň skúšky. Ušetríte si zbytočný stres.

POSTARÁME SA, PORADÍME
Pre väčšinu z Vás je skúška premiérou a častokrát neviete, ake administratívne, či organizačné kroky Vás čakajú. Rozumieme Vám a preto Vám počas prípravného kurzu pripomenieme termín registrácie na skúšku, prípadne pomôžeme s registráciou a upozorníme na dôležité podmienky, ktoré sa skúšky týkajú, no sú častokrát len letmo prebehnuté. Tým, že rovno zaškrtnete I agree sa oberiete o dôležité informácie, preto sa postaráme, aby ste informácie obdržali. Neviete, na akú adresu si zaslať certifikát, poradíme Vám.

NEVYSKÚŠAŠ, NEVIEŠ
Len u nás absolvujete počas prípravného kurzu testovaciu skúšku, t.j. absolvujete mock test reálnej skúšky, aby ste si osobne vyskúšali, čo od skúšky očakávať, je náročnosť, načasovanie jednotlivých častí skúšky. Zistíte, na čom ste, čo si potrebujete ešte nacvičiť a či ste skúšobne získali potrebný počet bodov, pretože Vám test vyhodnotíme a obdržíte od lektora feedback 

POVEDIEME VÁS K CIEĽU
Vy sa poznáte, my Vás v b&c radi spoznáme a pomôžeme, ak nás o to požiadate. 

PRÍPRAVA NA SKÚŠKU

Prípravný kurz na skúšky / Exam Preparation Courses 

 

  Day Time Start - End Hours Price per person Special Price

Special Price

        45 min.  Group of 3   Group of 4 and more Individual
IELTS AC group  C1 Mo., Wed.      38       
IELTS AC group  B2 Mo., Wed.     38      
IELTS  Mock test* Mo., Wed.            
               
        45 min.      
IELTS Individual variable  variable variable   ---  ---   
IELTS Individual variable variable variable   ---  ---   
               


British Council, ako jediná organizácia, poskytuje kandidátom prihláseným na Cambridge skúšku v British Council centrách, teda aj v b&c, možnosť otestovať sa na FCE a CAE skúšku s jedinečnou spätnou väzbou, t.j. opravou a zdôvodnením chýb, takže kandidáti sa oboznámia, kde spravili chyby a zároveň obdržia odporúčania.
*Skúšobný test je zavŕšený spätnou väzbou, t.j. 90 minútovou hodinou, ktorá je zvyčajne o 2 dni po testovacej skúške. 
Študenti v prípravnom kurze IELTS AC/GE majú testovaciu skúšku v rámci kurzu, takže poplatok za testovaciu skúšku už neuhrádzajú.

 

  AKÝ JE POSTUP PRI REGISTRÁCII?  
Prípravné kurzy otvárame 2-3 mesiace pred termínom skúšky, aby kandidáti boli na skúšku čerstvo pripravení. Prípravný kurz môžete absolvovať nezávisle od termínu skúšky a s dostatočným predstihom, aby ste mali čas na prípadné doplnenie vedomostí. 
1. vyberte si termín skúšky a správny modul skúšky Academic alebo General v prípade IELTS skúšky,
2. prispôsobte si termín prípravného kurzu,
3. preverte si odporúčaný počet bodov, ktoré potrebujete na skúške získať a modul skúšky,
4. vypracujte si náš online test,
5. zaregistrujte sa na prípravný kurz a zašlite nám email na ielts@bcskola.sk s uvedením fakturačných údajov a informácií ohľadom Vašej aktuálnej úrovni, počte bodov, ktoré potrebujete získať, o ktorý termín skúšky máte záujem, na ktorú časť skúšky sa potrebujete viac zamerať, či máte záujem o skupinovú výučbu alebo individuálnu, aký dôvod máte na absolvovanie skúšky a pod.
6. následne Vám zašleme informácie ohľadom kurzu,
7. absolvujete prípravný kurz a vybavíme za Vás celý registračný proces na IELTS skúšku,
8. skúška a my tam budeme s Vami.
  

 bc škola je oficiálnym SKÚŠKOVÝM A REGISTRAČNÝM CENTROM 

U nás si vyberte si z viacerých termínov skúšok konaných v Košiciach a zároveň Vás v prípravnom kurze pripravíme na úspešné zvládnutie skúšok IELTS, Cambridge skúšok: YLE, PET, KET, FCE, CAE a ECL. Naši profesionálni lektori Vám poradia, na čo sa potrebujete zamerať, aby ste skúšky úspešne zvládli.
  

 

IELTS MOCK TEST / TESTOVACIA PREDSKÚŠKA 

Vám ponúka možnosť vyskúšať si reálny priebeh IELTS skúšky, t.j. presný príchod, registrácia, organizačné inštrukcie, vyplnenie odpovedných hárkov, vypracovanie samotných testov z každého celku v presnom časovom intervale, ukončenie písomnej časti skúšky (listening, reading,writing) a začiatok ústnej časti (speaking), kde každý kandidát dostane presný čas ústnej skúšky, ktorá trvá od 11 do 14 minút formou one to one, t.j. len lektor a Vy. Táto TESTOVACIA SKÚŠKA na skúšku IELTS je súčasťou b&c PRÍPRAVNÉHO KURZU. Aj kandidátov, ktorí neabsolvujú prípravný kurz, majú možnosť sa na TESTOVACIU SKÚŠKU prihlásiť.