AKTUÁLNA PONUKA KURZOV / CENNÍK

CAMBRIDGE skúška

Cambridge English Language Assessment skúšky sú známe a uznávané školami, univerzitami a zamestnávateľmi v súkromnom i verejnom sektore po celom svete.
Úspešný výsledok dosiahnutý v skúške z anglického jazyka Cambridge English Exam Vám poskytne medzinárodne uznávaný certifikát preukazujúci úroveň angličtiny, ktorú ste dosiahli.

Skúšky pre všetkých:

Skúšky zamerané na oblasť, ktorá je študentom známa:

Skúšky pre deti: YLE - Cambridge English: Young Learners

Ako postupovať pri registrácii na KET, PET, FCE a CAE skúšku?

Zaregistrujte sa u nás podľa Pokynov k registrácii a zároveň máte možnosť si
 uplatnite zľavnenú sumu za poplatok na skúšku:

Po registrácii zdarma prístup do užitočného portálu Road to Success, ponúkaným len British Council a jej skúškovými centrami.

Školy a vzdelávacie zariadenia môžu urobiť hromadnú registráciu v excel Dotazníku, ktorý Vám zašleme.

Ak máte pocit, že si potrebujete na skúšku ešte pripraviť, prihláste sa na náš prípravný kurz alebo ONLINE prípravný kurz.

YLE
  s prihlásením sa a aj prípravou na uvedenú skúšku Vám a Vašim deťom radi a ochotne pomôžeme, preto nás neváhajte kontaktovať.

Ako postupovať pri registrácii na YLE skúšku?

Zaregistrujte sa u nás podľa Pokynov k registrácii a zároveň máte možnosť si uplatnite zľavnenú sumu za poplatok na skúšku:

Suma YLE skúšky na všetkých úrovniach (Starters, Movers a Flyers) je 65 EUR.

Ak máte pocit, že sa Vaše dieťa potrebujete na skúšku ešte pripraviť, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám pripravíme vhodný kurz, primeraný veku a vedomostiam Vášho dieťata.