AKTUÁLNA PONUKA KURZOV / CENNÍK 

IELTS skúška

IELTS (The International English Language Testing System) je všeobecne uznávaná a najpopulárnejšia medzinárodná skúška na celom svete, ktorá hodnotí znalosti anglického jazyka v štyroch sekciách: počúvanie, čítanie, písanie a konverzácia.IELTS zisťuje, či kandidát má požadované zručnosti na štúdium v anglickom jazyku alebo na prácu v anglickom prostredí. Úspešné zvládnutie skúšky je predpokladom na získanie vyššieho vzdelania v anglicky hovoriacich krajinách, teda na univerzitách, odborných školách TAFE (Technical and Further Education), stredných školách a na ďalších verejných a súkromných vzdelávacích zariadenia. Uprednostňujú ho mnohé univerzity a vzdelávacie inštitúcie vo Veľkej Británii, Austrálii, Novom Zélande, Kanade a Južnej Afrike. Skúška postupne získava väčšie uplatnenie aj v USA. 

Existujú dva typy náročnosti tejto skúšky - Academic Module a General Module.  Oba moduly sa líšia iba v sekciách Písanie a Čítanie.
  • Academic Module (Akademický) je určený pre tých, ktorých cieľom je študovať na vysokej škole, alebo pokračovať v postgraduálnom štúdiu v anglicky hovoriacich krajinách. Prijatie na vysokoškolské a postgraduálne štúdium závisí od výsledkov získaných v tomto module.
  • General Module (Všeobecný) netestuje celý rozsah jazykových znalostí, kladie dôraz na základné dorozumievacie schopnosti. Je určený tým, ktorí sa chcú v anglicky hovoriacich krajinách vzdelávať inak než na vysokej škole (stredné školy, vzdelávacie programy, profesné kurzy apod.), a pre tých, čo majú záujem v týchto krajinách získať pracovné skúsenosti. Takisto slúži pre imigračné účely (Permanent Residency/Trvalý pobyt) do Austrálie, Nového Zélandu a Kanady. 
 
   
                                         


V našom b&c Skúškovom a registračnom centre pre British Council v Košiciach Vám s registráciou ochotne pomôžeme. Kontaktujte nás, ak máte záujem aj o akciovú cenu poplatku za IELTS skúšku vo výške 205 EUR.

Ako postupovať?

1. prečítajte si POKYNY k IELTS SKÚŠKE,
2. registrujte sa na vybraný termín IELTS skúšky,
3. po ONLINE REGISTRÁCII nám zašlite na exam@bcskola.sk Vaše údaje: meno a priezvisko, adresu, termín skúšky, modul skúšky, miesto skúšky a Vaše referenčné číslo, ktoré obdržíte po potvrdení registrácie,
4. následne Vám bude zaslaná faktúra z nášho b&c Skúškového a registračného centra na sumu 205 EUR. V tomto prípade poplatok 210 EUR neuhrádzate pri registrácii, ale počkáte na faktúru z b&c (splatnosť faktúry sú 3 dni),
5. po úhrade faktúru obdržíte emailom potvrdenie a ďalšie informácie priamo z British Council.


Ak úhradu poplatku zrealizujete priamo pri registrácii, nižšiu cenu si už uplatniť nebudete môcť. V prípade, že nebudete môcť  pri registrácii naskenovať Váš identifikačný doklad (občianský preukaz ú pas), zašlite nám sken na email exam@bcskola.sk.

Po registrácii zdarma prístup do Road to IELTS, vyskúšať si môžete aj demo verziu.
Ak máte pocit, že si potrebujete na skúšku ešte pripraviť, prihláste sa na náš prípravný kurz.