b&c language school je jazyková škola, pre ktorú je dôležitý klient a preto od začiatku veríme, že najlepšou reklamou sú naši spokojní študenti a pozitívne referencie. Vďaka našim princípom sa nám každý rok darí otvárať nové kurzy, vyučovať nové jazyky a za to Vám ďakujeme.

Spúšťame ONLINE výučbu!

Vážení študenti,
radi by sme Vás informovali, že na základe prijatých opatrení štátných orgánov SR na zabránenie šírenia ochorenia koronavírusu COVID-19 a ochranu Vás, našich klientov a lektorov, bude naša jazyková škola až do odvolania zatvorená.

Teší nás Váš záujem o pokračovanie s hodinami a prípravou na skúšky, preto všetky prerušené kurzy, ale aj nové kurzy cudzích jazykov budú nateraz prebiehať formou online výučby.
Kontaktujte nás na onlinekurzy@bcskola.sk a dohodnite si rozvrh online hodín.

Vitajte v b&c language school!

b&c pôsobí v oblasti vzdelávania od roku 2004. Za ten čas sme si vytvorili meno kvalitnej a zodpovednej školy v Košiciach. Naučili sme tisíce študentov hovoriť cudzím jazykom; preložili sme pár tisíc normostrán dokumentov a vysvedčení; otestovali sme stovky kandidátov na medzinárodne uznávané skúšky IELTS, KET, PET, FCE, CAE, YLE a ECL v našom oficiálnom SKÚŠKOVOM A REGISTRAČNOM CENTRE pre British Council v Košiciach; naše KOMPAS kurzy hradené úradom práce pomohli absolventom kurzov k úspešnému zvládnutiu pohovorov a uplatneniu sa v novom zamestnaní; osvedčili sa nám aj Vám jazykové pobyty na slnečnej MALTE. Zistili sme, že ak sa skutočne chce, tak sa všetko dá a v našom úsilí stále pokračujeme!

Novinky v našej škole

Aktuálna ponuka kurzov na r. 2020
Ponuka jazykových kurzov v 13 cudzích jazykoch. Novinka! Otvárame kurzy JAPONSKÉHO jazyka pre deti a dospelých.

Skúšky / Exams
b&c SKÚŠKOVÉ A REGISTRAČNÉ CENTRUM pre British Council a Európske Konzorcium ECL v Košiciach si môžete spraviť tieto skúšky: IELTS, YLE, PET, KET, FCE, CAE a tiež ECL skúšky v 15 európskych jazykoch.

KOMPAS+ kurzy ZDARMA
Za jazykový kurz KOMPAS+ NIČ NEPLATÍTE, hradí ho úrad práce. S kurzom angličtiny v konkurenčnom prostredí zvládnete aj IELTS skúšku.

Slovak For Foreigners / SLOVENČINA pre CUDZINCOV
The most requested Slovak for Foreigners courses are at our b&c school. Get prepared for your studies, exams, life, travel and much more.

Príprava na skúšky IELTS, YLE, PET, KET, FCE, CAE a ECL
Prípravný kurz? Áno, príprava je dôležitá! Pripravíme Vás na to, čo reálne od skúšky máte očakávať, aby ste na certifikáte našli požadovaný počet bodov a zároveň spoznáte naše Skúškové centrum.

Kurzy pre deti
Jazykové kurzy pre deti od 5 rokov. Kurzy angličtiny ponúkame aj s možnosťou prípravy na detské Cambridge skúšky YLE.
Firemní klienti
7 dôvodov, prečo spolupracovať práve s b&c language school a 6 výhod, ktoré spoluprácou získate. Testovanie aktuálnych alebo potencionálnych zamestnancov.

Japončina a čínština
Neviete, čo od kurzu JAPONČINY očakávať? Úvodným kurzom ZDARMA získate aj ďalšie zľavy. Japončina pre DETI a DOSPELÝCH. Kurz je doplnený o spoločenskú a biznis etiketu.
Moderné školiace priestory na prenájom
Ak hľadáte pre svoje školenia, kurzy, či stretnutia moderné školiace priestory v centre mesta, blízko železničnej stanice a nákupných možností, bez potreby presunu taxíkom, s chutným občerstvením, pitným režimom, prípadne obedom, či ubytovaním? Rezervujte si b&c priestory na  www.skoliacamiestnostkosice.sk

b&c language school na Facebooku
Staňte sa priateľom b&c language school, sledujte najnovšie kurzy, akcie a zľavy na našom profile.

Otestujte si svoje jazykové znalosti!

Zdarma zaraďovacie testy pre záujemcov o kurzy b&c language school.

anglicky test bc skola

Dorozumiete sa vo Veľkej Británii či USA? Angličtina hýbe svetom, tak sa hýbte s nami! Konverzačné, odborné alebo individuálne kurzy.

german test bc skola

Ak chcete pracovať v Rakúsku alebo Nemecku, potebujete kvalitnú nemčinu. My vás naučíme jazyk a frázy do skutočného života.

french test bc skola

Chcete ísť na výlet do Paríža? Omotajte si Francúzov - patriotov ako sa patrí, nielen základnými frázami, ale plynulou rečou.

Spojte sa s nami!

Mám záujem o:
Mám záujem o jazyk:

"Najviac oceňujem schopnosť prispôsobiť sa našim časovým požiadavkám, dostupnosť native-speakrov a ústretovosť celého tímu."

"V b&c ma pripravili na maturitu, dostala som jednotku, čo bol u mňa skutočne úspech. Prijali ma aj na vysokú školu. Ak znovu, tak len v b&c."
Andrea, Košice