AKTUÁLNA PONUKA KURZOV / CENNÍK 

Japonský jazykPREČO SA UČIŤ JAPONČINU?

  1. Japončina je skvelým vstupným jazykom do štúdia ázijských jazykov, pretože porozumiete trochu aj čínskemu písmu a kórejčina má podobnú gramatiku.
  2. Biznis príležitosti - schopnosť komunikovať s obchodnými partnermi, či zamestnancami v japončine je veľmi cenené a otvára dvere do podnikateľskej a obchodnej sféry.
  3. Technológia a kultúra - Japonci sú inovátori a znalosť jazyka je vstupom do sveta technológií, médií, hudby a diania v japonskej kultúre.
  4. Konkurenčná výhoda - rozhodne sa znalosťou japonského jazyka odlíšite a získate konkurenčnú výhodu v pracovnej a obchodnej oblasti.
  5. Noví priatelia - Japonci sú veľmi priateľskí, ale trochu hanbliví, keď majú komunikovať v angličtine. Preto veľmi uvítajú konverzáciu v japončine.
  6. Exkluzivita - ANIME, či MANGA! Fanúšikovia hier, komiksov, seriálov, filmov, či iných produktov sa k novým častiam dostanú ešte skôr, ako budú spreložené, či sprístupnené s titulkami.
  7. Štúdium - Japonsko je najbezpečnejšou krajinou sveta s nízkou kriminalitou, spoľahlivou dopravou, širokými možnosťami kultúrneho vyžitia a technológií. Japonsko je preto ideálnou krájinou na vzdelávanie a štúdium jazyka.
  8. Odlíšte sa! Buďte lepší!


ČO SA V KURZE NAUČÍTE? 


Úvodný kurz japončiny pre úplných začiatočníkov obsahuje okrem gramatiky, konverzácie, písania japonských znakov, aj veľmi zaujímavý pohľad do japonskej kultúry a ich zvykov.
Podľa japonsky napísaného receptu si prípravíte aj jednoduché japonské jedlo priamo na hodine, takže si zároveň zopakujete aj slovnú zásobu a všetko zapijete šálkou japonského čaju.
Okrem toho sa ešte naučíte:


SKUPINOVÝ KURZ 
Skupinová výučba prebieha výhradne v malých skupinkách. Jedná sa o jazyk, ktorý si vyžaduje dostatočný priestor na komunikáciu, nácvik písania znakov a ich používanie, ktorý je pri vyššom počte študentov v skupine často postrádaný.

INDIVIDUÁLNY KURZ

Ak preferujete individuálny prístup, prispôbenie tempa a zamerania výučby, výber rozvrhu hodín a intenzity výučby, je pre Vás vhodnejší individuálny kurz japonského jazyka. Kontaktujte nás a radi Vám ho pripravíme podľa Vašich požiadaviek.

ROZVRH KURZOV 
Viete, že:

Viete, ako sa správať pri obchodnom jednaní s japonským partnerom, aby ste urobili najlepší dojem a na čom si číňania zakladajú a čo netolerujú? Ak nie, tak všetky informácie získate na jedinečnom b&c kurze japončiny obohatenom o spoločenskú a biznis etiketu.

 


        Hiragana 平仮名 & Katagana 片仮名 - písanie abecedy Hiragana a Katakana