AKTUÁLNA PONUKA KURZOV / CENNÍK

KOMPAS+ kurzy

Ste evidovaný na úrade práce? Máte nedostatočnú znalosť cudzieho jazyka, aby ste sa mohli zamestnať? Využite príležitosť nadobudnúť nové vedomostí a zručností úplne ZDARMA. Všetky KOMPAS+ Kurzy plne hradí úrad práce. Teraz všetko vybavíme telefonicky / emailom a potvrdené tlačivo obdržíte poštou.

PRE KOHO SÚ INTENZÍVNE KOMPAS+ KURZY VHODNÉ?

- pre evidovaných na úrade práce, ktorí sú evidovaní na úrade práce a nemôžu si nájsť prácu kvôli úplnej neznalosti cudzieho jazyka (úplní začiatočníci) alebo si nemôžu nájsť prácu kvôli nedostatočnej znalosti cudzieho jazyka, či si len potrebujú zvýšiť aktuálnu jazykovú úroveň.
- pre neevidovaných na úrade práce a všetkých, ktorí sa chcú cudzí jazyk naučiť v intenzívnom kurze a môžu sa zúčastňovať na výučbe počas pracovenj doby; májú čas a chuť sa nový jazyk naučiť, zlepšiť si vedomosti alebo pripraviť sa na skúšku a môžu sa zúčastňovať na výučbe počas pracovenj doby.

Poznámka: Záujemcom evidovaným na úrade práce, ktorí spĺňajú podmienky, je kurz hradený úradom práce v plnej výške. Záujemci o kurz, ktorí nie sú evidovaní na úrade práci, si kurz hradia sami.

6 JEDNODUCHÝCH KROKOV K ZÍSKANIU KURZU ZDARMA!

KONTAKTUJTE NÁS A VYBERIEME VÁM VHODNÝ KURZ

1.   bc@bcskola.sk, +421905855720, Viber / Whatsapp / Messenger.
      Aby sme zistili Vašu aktuálnu úroveň,  vypracujte si ONLINE ZARAĎOVACÍ TEST:

TEST z anglického jazyka (ak máte záujem o kurz angličtiny) alebo
      TEST z nemeckého jazyka (ak máte záujem o kurz nemčiny).
  2. VYPLNÍME POTREBNÉ TLAČIVÁ - na počkanie tlačivá spolu vyplníme a potvrdíme Vám žiadosť o kurz.
  3. ZANESIETE ŽIADOSŤ NA ÚRAD PRÁCE, Staničné námestie 9, Košice, 5.p., najneskôr 14 kalendárnych dní pred začiatkom kurzu!
  4. INFORMUJETE NÁS O VÝSLEDKU SCHVÁLENIA kurzu úradom práce a schválenú žiadosť nám doručíte na prvej hodine.
  5. POTVRDÍME VÁM TERMÍN ZAČIATKU KURZU a rozvrh hodín, buď emailom alebo prostredníctvom sms.
  6. UKONČÍTE KOMPAS+ KURZ - obdržíte Certifikát o absolvovaní kurzu, Faktúru a Potvrdenie o odochádzke, ktoré zanesiete na úrad práce.

AKÉ KURZY MÁTE NA VÝBER?

ZA NAŠE KURZY NIČ NEPLATÍTE, SÚ PLNE HRADENÉ ÚRADOM PRÁCE!
ZÁPIS DO NOVÝCH KURZOV PREBIEHA TERAZ!
Zameranie kompetenčného kurzu KOMPAS+
Začiatok a koniec kurzu Počet hod. Cena kurzu
JAZYKOVÉ KURZY
Anglický jazyk v obchode a administratíve
alebo v ekonomickej, zdravotníckej, právnickej, technickej a IT oblasti

18.05.21 - 12.07.21 (zápis do 03.05.21)

25.05.21 - 19.07.21 (zápis do 10.05.21)

01.06.21 - 26.07.21 (zápis do 17.05.21)

112 551,04 €
Nemecký jazyk v obchode a administratíve
alebo v ekonomickej, zdravotníckej, právnickej, technickej a IT oblasti
112 551,04 €
Nemecký jazyk pre opatrovateľov 110 541,20 €
Anglický jazyk v konkurenčnom pracovnom prostredí s prípravou na medzinárodný certifikát 112 551,04 €
Intenzívny kurz anglického jazyka v obchode a administratíve
alebo v ekonomickej, zdravotníckej, právnickej, technickej a IT oblasti
130 639,60 €
Anglický / nemecký jazyk / slovenský jazyk pre cudzincov - všeobecný kurz

15.03.21 - 07.05.21 (zápis do 25.02.21) 110 357,50 €

Slovenský jazyk v pracovnom prostredí
(pre cudzincov)

15.03.21 - 07.05.21 (zápis do 25.02.21) 120  590,40 €
Študenti sú rozdelení do kurzu podľa úrovní:
Začiatočník A1, Lepší začiatočník A2, Mierne pokročilý B1, Stredne pokročilý B2, Vyššie pokročilý C1

KVALIFIKAČNÉ KURZY
Kľúčové kvalifikačné zručnosti v praxi / Core Skills 28.09.20 - 08.10.20 (zápis do 13.09.20) 64 470,40 €
Kľúčové kvalifikačné zručnosti v praxi  48 352,80 €
Manažérske zručnosti I.
Manažérske zručnosti II.
Osobnostný rozvoj manažéra
Motivačný a komunikačný tréning
Prezentačné zručnosti
Predajné zručnosti

Základy práce s PC, Windows a Office 05.10.20 - 26.10.20 (zápis do 14.09.20)  40 224,00 €
Užitočné funkcie Excelu a tvorba kontingenčných tabuliek 20.10.20 - 08.11.20 (zápis do 02.10.20)  30 168,00 €

ČO ABSOLVOVANÍM KOMPAS KURZU ZÍSKATE?

Úplní začiatočníci (A1) sa budú vedieť dorozumieť v každodennom živote - predstaviť sa, objednať si jedlo / služby, rezervovať ubytovanie / letenku, nakúpiť, spýtať sa na cestu, požiadať o radu, viesť jednoduchšie dialógy, porozumieť oznamom, pochopiť písanému, či hovorenému textu na jednoduchej úrovni.

Lepší / veční začiatočníci (A2) si doplnia chýbajúce alebo už zabudnuté vedomosti z úrovne A1 získané z minulých rokov, rozšíria si slovnú zásobu, naučia sa istejšie a plynulejšie komunikovať. Zvládnutím učiva na úrovni A2 získajú pevný základ na prechod do vyššej úrovne a zároveň sa zabavenia nálepky "večný začiatočník".

Vyššie úrovne (B1, B2 a C1) si kurzom obnovia zabudnuté, doplnia chýbajúce vedomosti a ozrejmia nejasné učivo a správne používanie gramatických časov na danej úrovni. Absolvovaním odborného kurzu na každej z týchto úrovní si nie len upevníte všeobecnú znalosť cudzieho jazyka na danej vedomostnej úrovni, ale nadobudnete poznatky hlavne pre pracovnú oblast, ako napr. úspešne zvládnutie pracovného pohovoru, špecifická slovná zásoba z pracovnej sféry, či jednanie, prezentácia a komunikácia v práci. Zároveň sú odborné kurzy na týchto úrovniach vedené tak, aby ste obsiahli znalosti a zručnosti na získanie medzinárodne uznávaného certifikátu z anglického jazyka, ktorý preukazuje Vaše komplexné vedomosti z jazyka a pri uchádzaní sa o prácu sú zamestnávateľmi veľmi pozitívne hodnotené.

KDE a KEDY PREBIEHA KURZ?
Výučba prebieha v b&c, Južná trieda 2/A, Košice, 7. poschodie (budova Congress hotel Centrum). Hodiny sa konajú prevažne v dopoludňajších hodinách, prípadne v popoludňajších hodinách alebo príležitostne cez víkend.