Šnúrky

JEDNODUCHÁ, EFEKTÍVNA A PRAKTICKÁ EXPAND ŠNÚRKA

uľahčí každodenné nosenie rúška alebo respirátora, ktoré je aktuálne každodennou súčasťou nášho života. Expand šnúrka je nastaviteľná, je vhodná pre všetky typy rúšok a respirátorov, pretože sa prispôsobí uvoľneným gumičkám na rúšku alebo tesným gumičkám na respirátore. Noste rúško a respirátor bez bolesti a ošúchania uší a s možnosťou praktického zavesenia na krku, keď rúško / respirátor práve nepoužívate. Jednoduché používanie zvládnu dospelí, starí rodičia, aj deti.

Expand šnúrky slúžia lekárom, zdravotníkom, učiteľom, predavačom, pacientom, ľudom nosiacim nasluchávací prístroj, zamemestnancom vo verejnej správe a všetkým, ktorí ocenia praktickosť respirátora na šnúrke, ktoré sa je vždy poruke a na krku, keď sa práve nepoužíva.

EXPAND ŠNÚRKY v 11 farbách, 2 veľkostiach, 2 typoch a za akciové ceny si môžete zakúpiť na

ESHOPe:
www.expandsnurky.sk

Prečo EXPAND ŠNÚRKA? Lebo Vám UĽAHČÍ ŽIVOT. AKO?
Rúško a respirátor s EXPAND ŠNÚRKOU:

JEDNODUCHÉ POUŽITIE
1. Pripevnite malé karabínky na gumičky na rúšku.
2. Prevlečte cez hlavu a spustite na krk.
3. Umiestnite rúško na tvár.
4. Jednou rukou uchyťte úchytku, druhou rukou stlačte stredovú brzdičku a utiahnite šnúrku podľa potreby.
Takto Expand šnúrka ponúka viac možností umiestnenia gumičiek na rúšku / respirátore: okolo uší, nad ušami, pod ušami alebo na krku.

EFEKTÍVNA REKLAMA PRE FIRMU

Vďaka tejto aktuálnej NOVINKE, akou EXPAND ŠNÚRKY rozhodne sú, sa Vaše meno dostane bez námahy medzi ľudí.
Rozdávajte ich zákazníkom, klientom, či zamestnancom. Podarujte ich priateľom, známym a rodinným príslušníkom. Darujte ich na rôznych príležitostiach.
Vaše firemné detaily sa na nich budú hrdo vynímať po celé roky. Zvoľte si farby a štýl EXPAND šnúrky, ktorý sa hodí Vášmu imidžu a vyniknite spomedzi konkurencie.

PRE KOHO SÚ EXPAND ŠNÚRKY VHODNÉ?
pre všetky vekové kategórie a v rôznych štýloch sú na trhu veľmi žiadané, pretože rúška a respirátory sú aktuálne najpoužívanejším artiklom a používajú sa neustále.

OBJEDNÁVKY:
Všetky šnúrky sú teraz dostupné na našom ESHOPe: www.expandsnurky.sk

SLEDUJTE NÁS na:

Sledujte najnovšie príspevky na FACEBOOK a INSTAGRAM.