b&c language school je jazyková škola, pre ktorú je dôležitý klient a preto od začiatku veríme, že najlepšou reklamou sú naši spokojní študenti a pozitívne referencie. Vďaka našim princípom sa nám každý rok darí otvárať nové kurzy, vyučovať nové jazyky a za to Vám ďakujeme.

Vitajte v b&c language school!

b&c pôsobí v oblasti vzdelávania od roku 2004. Za ten čas sme si vytvorili meno kvalitnej a zodpovednej školy v Košiciach. Naučili sme tisíce študentov hovoriť cudzím jazykom; preložili sme pár tisíc normostrán dokumentov a vysvedčení; otestovali sme stovky kandidátov na medzinárodne uznávané skúšky IELTS, KET, PET, FCE, CAE, YLE a ECL v našom oficiálnom SKÚŠKOVOM A REGISTRAČNOM CENTRE v Košiciach; naše KOMPAS kurzy hradené úradom práce pomohli absolventom kurzov k úspešnému zvládnutiu pohovorov a uplatneniu sa v novom zamestnaní. Zo širokej ponuky kurzov z projektu "NESTRAŤ PRACU - VZDELÁVAJ SA" si určite vyberiete zaujímavý kurz so špecifickým zameraním a obohatený o IELTS skúšku, ktorý je plnej výške hradený úradom práce. Zistili sme, že ak sa skutočne chce, tak sa všetko dá a v našom úsilí stále pokračujeme!

Novinky v našej škole

Cenníky a rozvrhy všetkých kurzov
Ponuka jazykových kurzov v 13 cudzích jazykoch, od angličtiny po japončinu. Sledujte našu AKTUÁLNU PONUKU kurzov.

Skúšky / Exams
b&c SKÚŠKOVÉ A REGISTRAČNÉ CENTRUM pre British Council a ECL v Košiciach si môžete spraviť tieto skúšky: IELTS, YLE, PET, KET, FCE, CAE a tiež ECL skúšky v 15 európskych jazykoch.

ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE ZDARMA
Kurzy pre zamestnaných i nezamestnaných z projektu "ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE"  sú preplácané úradom práce. IELTS / Cambridge skúška v cene kurzu.
Slovak For Foreigners / SLOVENČINA pre CUDZINCOV
Najžiadanejšie kurzy Slovenčiny pre cudzincov / Slovak for Foreigners sú u nás v b&c. Priíprava na štúdium na vysokej škole, skúšky alebo len znalosť slovenčiny pre vlastnú potrebu alebo počas cestovania po Slovensku.

Príprava na skúšky / Exam preparation
IELTS, YLE, PET, KET, FCE, CAE a ECL - Príprava je dôležitá! Zistíte, čo reálne od skúšky očakávať, otestujete si vedomosti a spoznáte naše Skúškové centrum, kde sa skúšky konajú.

Kurzy pre deti
Jazykové kurzy pre deti od 5 rokov. Kurzy angličtiny ponúkame aj s možnosťou prípravy na detské Cambridge skúšky YLE.
Firemní klienti
Jazykový kurz s merateľnými výsledkami aplikovateľnými v pracovnom prostredí a prehľadným mesačným reportom pre zamestnávateľa o študijnom progrese zamestnancov.

Japončina a čínština
Neviete, čo od kurzu JAPONČINY očakávať? Úvodným kurzom ZDARMA získate aj ďalšie zľavy. Japončina pre DETI a DOSPELÝCH. Kurz je doplnený o spoločenskú a biznis etiketu.
Moderné školiace priestory na prenájom
Ak hľadáte pre svoje školenia, kurzy, či stretnutia moderné školiace priestory v centre mesta, blízko železničnej stanice a nákupných možností, bez potreby presunu taxíkom, s chutným občerstvením, pitným režimom, prípadne obedom, či ubytovaním? Rezervujte si b&c priestory na  www.skoliacamiestnostkosice.sk

b&c language school na Facebooku
Staňte sa priateľom b&c language school, sledujte najnovšie kurzy, akcie a zľavy na našom profile.

Otestujte si svoje jazykové znalosti!

Zdarma zaraďovacie testy pre záujemcov o kurzy b&c language school.

anglicky test bc skola

Dorozumiete sa vo Veľkej Británii či USA? Angličtina hýbe svetom, tak sa hýbte s nami! Konverzačné, odborné alebo individuálne kurzy.

german test bc skola

Ak chcete pracovať v Rakúsku alebo Nemecku, potebujete kvalitnú nemčinu. My vás naučíme jazyk a frázy do skutočného života.

french test bc skola

Chcete ísť na výlet do Paríža? Omotajte si Francúzov - patriotov ako sa patrí, nielen základnými frázami, ale plynulou rečou.

Spojte sa s nami!

Mám záujem o:
Mám záujem o jazyk:

"Potrebovali sme overiť preklady do mnohých jazykov. Preklady boli 100% správne aj rýchle. b&c zabezpečí vždy a všetko."