b&c language school je jazyková škola, pre ktorú je dôležitý klient a preto od začiatku veríme, že najlepšou reklamou sú naši spokojní študenti a pozitívne referencie. Vďaka našim princípom sa nám každý rok darí otvárať nové kurzy, vyučovať nové jazyky a za to Vám ďakujeme.

ONLINE výučba počas COVID 19!

Vážení študenti,
radi by sme Vás informovali, že naša jazyková škola sa po nútenom zatvorení kvôli COVID 19 opäť 1.6.2020 otvára. Do uvedeného termínu bude výučba prebiehať ONLINE formou.

Vitajte v b&c language school!

b&c pôsobí v oblasti vzdelávania od roku 2004. Za ten čas sme si vytvorili meno kvalitnej a zodpovednej školy v Košiciach. Naučili sme tisíce študentov hovoriť cudzím jazykom; preložili sme pár tisíc normostrán dokumentov a vysvedčení; otestovali sme stovky kandidátov na medzinárodne uznávané skúšky IELTS, KET, PET, FCE, CAE, YLE a ECL v našom oficiálnom SKÚŠKOVOM A REGISTRAČNOM CENTRE pre British Council v Košiciach; naše KOMPAS kurzy hradené úradom práce pomohli absolventom kurzov k úspešnému zvládnutiu pohovorov a uplatneniu sa v novom zamestnaní; osvedčili sa nám aj Vám jazykové pobyty na slnečnej MALTE. Zistili sme, že ak sa skutočne chce, tak sa všetko dá a v našom úsilí stále pokračujeme!

Novinky v našej škole

Cenníky a rozvrhy všetkých kurzov
Ponuka jazykových kurzov v 13 cudzích jazykoch, od angličtiny po japončinu. Sledujte našu AKTUÁLNU PONUKU kurzov pre deti a dospelých.

Skúšky / Exams
b&c SKÚŠKOVÉ A REGISTRAČNÉ CENTRUM pre British Council a ECL v Košiciach si môžete spraviť tieto skúšky: IELTS, YLE, PET, KET, FCE, CAE a tiež ECL skúšky v 15 európskych jazykoch.

KOMPAS+ kurzy ZDARMA
Za jazykový kurz KOMPAS+ NIČ NEPLATÍTE, hradí ho úrad práce. S kurzom angličtiny v konkurenčnom prostredí zvládnete aj IELTS skúšku.
Slovak For Foreigners / SLOVENČINA pre CUDZINCOV
Najžiadanejšie kurzy Slovenčiny pre cudzincov / Slovak for Foreigners sú u nás v b&c. Priíprava na štúdium na vysokej škole, skúšky alebo len znalosť slovenčiny pre vlastnú potrebu alebo počas cestovania po Slovensku.

Príprava na skúšky / Exam preparation
IELTS, YLE, PET, KET, FCE, CAE a ECL - Príprava je dôležitá! Zistíte, čo reálne od skúšky očakávať, otestujete si vedomosti a spoznáte naše Skúškové centrum, kde sa skúšky konajú.

Kurzy pre deti
Jazykové kurzy pre deti od 5 rokov. Kurzy angličtiny ponúkame aj s možnosťou prípravy na detské Cambridge skúšky YLE.
Firemní klienti
7 dôvodov, prečo spolupracovať práve s b&c language school a 6 výhod, ktoré spoluprácou získate. Testovanie aktuálnych alebo potencionálnych zamestnancov.

Japončina a čínština
Neviete, čo od kurzu JAPONČINY očakávať? Úvodným kurzom ZDARMA získate aj ďalšie zľavy. Japončina pre DETI a DOSPELÝCH. Kurz je doplnený o spoločenskú a biznis etiketu.
Moderné školiace priestory na prenájom
Ak hľadáte pre svoje školenia, kurzy, či stretnutia moderné školiace priestory v centre mesta, blízko železničnej stanice a nákupných možností, bez potreby presunu taxíkom, s chutným občerstvením, pitným režimom, prípadne obedom, či ubytovaním? Rezervujte si b&c priestory na  www.skoliacamiestnostkosice.sk

b&c language school na Facebooku
Staňte sa priateľom b&c language school, sledujte najnovšie kurzy, akcie a zľavy na našom profile.

Otestujte si svoje jazykové znalosti!

Zdarma zaraďovacie testy pre záujemcov o kurzy b&c language school.

anglicky test bc skola

Dorozumiete sa vo Veľkej Británii či USA? Angličtina hýbe svetom, tak sa hýbte s nami! Konverzačné, odborné alebo individuálne kurzy.

german test bc skola

Ak chcete pracovať v Rakúsku alebo Nemecku, potebujete kvalitnú nemčinu. My vás naučíme jazyk a frázy do skutočného života.

french test bc skola

Chcete ísť na výlet do Paríža? Omotajte si Francúzov - patriotov ako sa patrí, nielen základnými frázami, ale plynulou rečou.

Spojte sa s nami!

Mám záujem o:
Mám záujem o jazyk:

"I am happy to recommend the services of b&c language school. " student