Japonský jazyk

PREČO SA UČIŤ JAPONČINU?

1. Japončina je skvelým vstupným jazykom
do štúdia ázijských jazykov, pretože porozumiete trochu aj čínskemu písmu a kórejčina má podobnú gramatiku.
2. Biznis príležitosti
Schopnosť komunikovať s obchodnými partnermi, či zamestnancami v japončine je veľmi cenené a otvára dvere do podnikateľskej a obchodnej sféry.
3. Technológia a kultúra
Japonci sú inovátori a znalosť jazyka je vstupom do sveta technológií, médií, hudby a diania v japonskej kultúre.
4. Konkurenčná výhoda
Rozhodne sa znalosťou japonského jazyka odlíšite a získate konkurenčnú výhodu v pracovnej a obchodnej oblasti.
5. Noví priatelia
Japonci sú veľmi priateľskí, ale trochu hanblivý, keď majú komunikovať v angličtine. Preto veľmi uvítajú konverzáciu v japončine.
6. Exkluzivita
Fanúšikovia hier, komiksov, seriálov, filmov, či iných produktov sa k novým častiam dostanú ešte skôr, ako budú spreložené, či sprístupnené s titulkami.
7. Štúdium
Japonsko je najbezpečnejšou krajinou sveta s nízkou kriminalitou, spoľahlivou dopravou, širokými možnosťami kultúrneho vyžitia a technológií. Japonsko je preto ideálnou krájinou na vzdelávanie a štúdium jazyka.

KURZ JAPONČINY

V kurze japončiny pre začiatočníkov sa naučíte:
  • dve japonské abecedy Hiragana a Katakanu,
  • čítať a písať znaky,
  • každodenné základné komunikačné frázy, predstaviť sa, opýtať sa na veci, oslovovať,
  • potrebnú slovnú zásobu a gramatiku na začiatočníckej úrovni,
  • prečítať jednoduchšie oznamy a texty.

NOVINKA!  LETO s JAPONČINOU - Intenzívny prázdninový kurz japončiny pre deti

Jazyk Názov kurzu Deň Čas Začiatok Počet h. LETNÁ AKCIA
  MÁJ a JÚN        45 min.    / 60 min.
JAP Všeobecný kurz A1 - dospelí  pon., str.  17:00 - 18:30  20.05.19  30  128 €
JAP Všeobecný kurz A1 - dospelí pon., str. 16:00 - 17:00 20.05.19  20 108 €
JAP Všeobecný kurz A1 - deti pon. (str.)  14:30 - 15:30 17.06.19 - 14.08.19 18  88 €
JAP Intenzívny prázdninový kurz A1  Po., str., štv. 10:00 - 11:30 03.07.19 - 09.08.19 30 98 €
JAP Individuálny kurz A1 2 h./ týždeň   MÁJ - AUGUST´19 20 358 €

V rámci možností upravíme rozvrh, ak väčšina detí v Intenzívnom prázdninovom kurze bude na dovolenke!

Viete, že:

• pochopením japonských zvykov sa zvýší šanca, že vás zahraniční obchodní partneri budú rešpektovať a že si vybudujete vzájomnú dôveru a dlhodobý kvalitný obchodný vzťah?
  • aj nízka znalosť japončivy je veľmi cenená?
  • stolovanie sa značne odlišuje od európskych zvyklostí?
  • vizitky sa v Japonsku považujú za veľmi cenné a dôležité a ich výmena je veľká česť, takže je podstatné poznať ich náležitosti a spôsob prijatia a odovzdania?
  • očný kontakt je známkou arogancie a sklopené viečka ukazujú rešpekt?
  • "nie" od japonca nebudete počuť, zápor vyjadrujú iné slovné spojenia?

Viete, ako sa správať pri obchodnom jednaní s japonským partnerom, aby ste urobili najlepší dojem a na čom si číňania zakladajú a čo netolerujú? Ak nie, tak všetky informácie získate na jedinečnom b&c kurze japončiny obohatenom o spoločenskú a biznis etiketu.

REGISTRÁCIA

- Zašlite nám email na bc@bcskola.sk s textom:
       Záväzne sa hlásim na (uveďte názov kurzu) s termínom (uveďte dátum začiatku kurzu) a cenou....
- Pri registrácii uveďte Vaše údaje: meno a priezvisko, adresu trvalého príp. prechodného bydliska, mobilné číslo, povolanie, dôvod štúdia.
- Následne Vám zašleme potvrdzujúci email, vrátane platobných a ďalších podmienok.

Ak máte akékoľvek otázky ešte pred samotnou registráciou, neváhajte nás kontaktovať na bc@bcskola.sk a radi Vám ich zodpovieme.

Hiragana 平仮名 & Katagana 片仮名 - písanie abecedy Hiragana a Katakana