Skúškové a registračné centrum b&c v Košiciach

b&c language school je jediným SKÚŠKOVÝM A REGISTRAČNÝM CENTROM pre British Council na východnom Slovensku a taktiež SKÚŠKOVÝM A REGISTRAČNÝM CENTROM ECL v Košiciach. Prípravné kurzy a skúšky IELTS, Cambridge a ECL sa organizujú u nás v b&c.

Aké skúšky a prípravné kurzy ponúkame?

IELTS (The International English Language Testing System)

Cambridge skúšky pre všetkých:

Cambridge skúšky pre študentov - zamerané na oblasť, ktorá je študentom známa:

Skúšky pre deti: YLE - Cambridge English: Young Learners

ECL - European Consorcium for the Certificate of Attainment in Modern Languages

Prečo si vybrať skúšku v b&c?

JEDINEČNOSŤ a PROFESIONALITA

IELTS a Cambridge skúšky sú administrované British Council, čo je britská medzinárodná organizácia pôsobiaca vo viac než 100 krajinách. Na Slovensku sú IELTS skúšky organizované výhradne v British Council a jeho oficiálnych skúškových centrách. Jedným z nich je aj naše b&c centrum v Košiciach. Skúšky sú vedené kvalifikovaným personálom a certifikovanými skúšajúcimi.

DOSTUPNOSŤ

Už nemusíte cestovať ďaleko od domova. Všetky skúšky môžete absolvovať v našom b&c oficiálnom Skúškovom a registračnom centre v Košiciach. Nachádzame sa v samotnom centre mesta (v Hoteli Centrum, ktorý je naproti Auparku) s tou najlepšou autobusovou, električkovou a vlakovou dostupnosťou. Parkovanie je taktiež bezproblémové.

BOHATÝ VÝBER TERMÍNOV v KOŠICIACH

V Košiciach organizujeme každoročne niekoľko skúšok, ako je IELTS, YLE, KET, PET, PET for Schools, FCE, FCE for Schools, CAE a ECL skúšky, takže si z ponuky termínov skúšok určite vyberiete Vám vyhovujúci termím. Ďalšie termíny nájdete v Bratislave, Žiline, či Trnave. R
adi a ochotne Vám pomôžeme s registráciou na skúšky, či poradenstvom ku skúške, ktorú si plánujete urobiť.

Registrácia na skúšky

Pokyny k IELTS skúške