AKCIOVÁ PONUKA KURZOV 

Skúškové a registračné centrum b&c v Košiciach

b&c language school je jediným SKÚŠKOVÝM A REGISTRAČNÝM CENTROM pre British Council na východnom Slovensku a taktiež SKÚŠKOVÝM A REGISTRAČNÝM CENTROM ECL v Košiciach. Prípravné kurzy a skúšky IELTS, Cambridge a ECL sa organizujú u nás v b&c.

         


Prečo si vybrať skúšky
v b&c?

IELTS a Cambridge skúšky sú administrované British Council, čo je britská medzinárodná organizácia pôsobiaca vo viac než 100 krajinách. Skúšky sú vedené kvalifikovaným personálom a certifikovanými skúšajúcimi.
Už nemusíte cestovať ďaleko od domova. Všetky skúšky môžete absolvovať u nás v b&c v Košiciach vo viacerých celoročných termínoch skúšok. Radi a ochotne Vám pomôžeme s registráciou na skúšky, či poradenstvom ku skúške, ktorú si plánujete urobiť.


Aké skúšky ponúkame?

IELTS
- zaregistrujete sa u nás za najnižšiu cenu 203 EUR a nie 209 EUR,
- po registrácii zdarma prístup do Road to IELTS, Vyskúšať si môžete aj demo verziu.
- najnižšia cena na prípravný kurz na IELTS,
- spoznáte priestory, kde skúšky prebiehajú. 

FCE, FCE for Schools alebo CAE 
- zaregistrujete sa u nás za zľavnené ceny 186 EUR za FCE skúšku a 191 EUR za CAE skúšku, 
- po registrácii zdarma prístup do užitočného portálu Road to Success, ponúkaným len British Council a jej skúškovými centrami.
- najnižšia cena na prípravné kurzy.
- spoznáte priestory, kde skúšky prebiehajú.

YLE
s prihlásením sa a aj prípravou na uvedenú skúšku Vám a Vašim deťom radi a ochotne pomôžeme, preto nás neváhajte kontaktovať. 
                      

ECL European Consorcium for the Certificate of Attainment in Moder Languages hodnotí úroveň verbálnej a písomnej komunikácie kandidáte v rôznych životných či profesijných situáciach. Rovnocennosť a spoľahlivosť je najdôležitejším znakom testov ECL. Táto skúška je jediný viacjazyčný testovací systém 15 jazykov (vrátane slovenčiny) dostupný v 26 krajinách.