Darčeková poukážka

Individuálny jazykový kurz ako originálny darček

Nestihli ste zaobstarať darček pre rodinu, priateľov, či kolegov? Darujte sebe alebo svojim blízkym darček, ktorý Vám zmení život k lepšiemu, pretože to, čo viete, Vám nikto nevezme!

DARČEK PRÍDE VČAS
Pri zakúpení a úhrade ceny Darčekovej poukážky do 31.01.2021 do 15:00 hod. získate 20% zľavu z ceny zakúpeného kurzu.
Doručenie DARČEKOVEJ POUKÁŽKY očakávajte emailom do 2 dní po pripísaní úhrady na účet b&c.

JEDEN KROK K DARČEKU
zašlite nám email na bc@bcskola.sk, v ktorom uvediete:
- darčekovú poukážku, o ktorú máte záujem,
- počet z jednotlivých poukážok,
- Vaše fakturačné údaje (meno a priezvisko, adresu trvalého bydliska s poštovým smerovacím číslom),
- kurz akého cudzieho jazyka,
- meno obdarovanej osoby,
- meno, ktoré si prajete uviesť na darčekovej poukážke (nie je povinné),
- vek obdarovanej osoby,
- aktuálnu jazykovú úroveň (A1, A2, B1, B2, C1 a C2), prípadne popíšte, ako dlho sa venuje štúdiu tohto jazyka atď.
Ak si prajete zaslať darčekovú poukážku emailom obdarovanej osobe, uveďte meno, priezvisko a email obdarovenej osoby.

OBDARUJTE SEBA A SVOJICH BLÍZKYCH DARČEKOVÝMI POUKÁŽKAMI
na individuálny kurz anglického, nemeckého alebo slovenského jazyka pre cudzincov:
1. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA "500 EUR" za zľavnenú cenu 400 EUR v počte 20 hod. x 60 min.
2. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA "250 EUR" za zľavnenú cenu 200 EUR v počte 10 hod. x 60 min.
3. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA "180 EUR" za zľavnenú cenu 144 EUR v počte 10 hod. x 45 min. (5 hod. x 90 min.)
4. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA "150 EUR" za zľavnenú cenu 120 EUR v počte 6 hod. x 60 min.
5. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA "100 EUR" za zľavnenú cenu 80 EUR v počte 4 hod. x 60 min.
6. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA "25 EUR" za zľavnenú cenu 20 EUR v počte 1 hod. x 60 min.

JAZYKOVÝ KURZ JE VHODNÝ PRE VŠETKÝCH
ktorí sa chcú naučiť nový jazyk, zvýšiť si aktuálnu vedomostnú úroveň, zlepšiť sa v ústnom, či písomnom prejave, pripraviť sa na medzinárodnú skúšku, zbúrať obavy z komunikácie alebo pripraviť sa na pracovný pohovor.
Vyberte si kurz formou ONLINE alebo prezenčnej výučby. V prípade núdzového stavu, lockdown, či iných nepredvídateľných udalostí, ktoré neumožnia prezenčnú formu výučby, bude výučba prebiehať ONLINE formou.
Uvítame, ak nám priblížite Vaše predstavy, ktoré od kurzu očakávate.

PLATBA
Po obdržaní emailu so záväznou objednávkou Darčekovej poukážky Vám vystavíme faktúru na zľavnenú cenu poukážky (pri zakúpení do 30.01.2021 do 15:00 hod.).
Faktúra Vám bude zaslaná na Váš email.
Darčeková poukážka bude odoslaná emailom do 2 dní po pripísaní platby na účet b&c.
Variabilný symbol je číslo faktúry. Špecifický symbol je číslo objednávky.

AKO SI UPLATNIŤ DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
Zašlite nám email na bc@bcskola.sk spolu s vyplnenou PRIHLÁŠKOU.
Následne Vás budeme kontaktovať s dohodnutím rozvrhu Vašich hodín.
Výučba začína od 12.1.2021.
Ak nepoznáte Vašu aktuálnu jazykovú úroveň, vypracujte si online test z anglického a nemeckého jazyka, ktorý Vám zaberie max. 30 minút.

PODMIENKY
Platnosť darčekovej poukážky a kurzu za zľavnenú cenu je do 31.5.2021.
Jedna osoba môže zakúpiť aj viac poukážok.
Po termíne platnosti poukážky nebude možné nevyčerpané hodiny odučiť.
Finančný rozdiel za nevyčerpané hodiny si nie je možné uplatniť.
Darčekovú poukážku je možné použiť len na jednu objednávku a jej hodnotu nie je možné deliť na viac objednávok.